Projektavimas

Konstrukcijos yra neatsiejama pastato dalis. Tinkamai suprojektuotos jos ilgus metus išlaiko pastato tvirtumą, stabilumą ir šilumos izoliavimą.
Atliekame konstrukcijų projektavimo darbus gyvenamiesiems, komerciniams ir pramoniniams pastatams. Plieno, mūro, medžio, gelžbetonio konstrukcijos – nuo pamatų iki stogo. Projektavimo metu parenkamos optimalios konstrukcijos ir jų medžiagiškumas, kuris leidžia sumažinti statybų sąnaudas.
Užsakant statinio projekto konstrukcinę dalį, užsakovas turi turėti parengtą (ar rengiamą) pastato architektūrinį projektą.

– konstrukcinės dalies projektas užtikrina pastato stiprumą ir pastovumą;
– konstrukcinė dalis (daugeliu atvejų) yra privaloma projekto sudedamoji dalis, nes be jos negali būti išduodamas statybos leidimas, o be jo negali būti pradėti statybos darbai;
– dėl optimizuotų konstrukcinių sprendimų mažėja statinio statybos išlaidos;
– dėl pateiktų medžiagų kiekių žiniaraščių užsakovas/statytojas žinos kiek ir kokių medžiagų reikia ir galės planuotis išlaidas;
– galimybė sudaryti tikslesnį darbų grafiką, todėl darbai atliekami greičiau ir produktyviau.

Patirtis svarbu

Vilmos, projektavimo padalinio vadovės, projektavimo patirtis nuo paprastų nesudėtingų statinių iki didelio sudėtingumo konstrukcijų projektavimo. Didžiausi projektuoti objektai – AB “Swedbank” administracinis pastatas Konstitucijos pr. 20, Vilniuje, apartamentinis viešbutis, M. K Čiurlionio g. 84B, Vilniuje. Paukštienos ir mėsos perdirbimo gamybinių pastatų kompleksas Baltarusijoje, Lydos raj. Sandėliavimo paskirties pastatas (14 tūkst, kv. m. ploto) Martinavos km, Kauno raj. Projektavimo patirtyje – visų tipų ypatingos konstrukcijos – plieno, mūro, medžio, gelžbetonio (surenkamo ir monolitinio) – nuo pamatų iki stogo. 

Esu projektavimo padalinio vadovė, turinti 11 metų patirtį konstrukcijų projektavimo srityje. Glaudžiai bendradarbiaudama su architektais ir užsakovais, dedu pastangas apjungti užsakovo viziją ir ekonomines galimybes. Kiekvienas projektas yra unikalus ir nepakartojamas – štai, kodėl taip mėgstu savo darbą. 

Vilma